Tylko teraz Implanty w Promocyjnej cenie 2600 zł!

ZADZWOŃ DO NAS

WAŻNA INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZACZĄĆ SIĘ UŚMIECHAĆ

Nowy Piękny Uśmiech Dzięki Zastosowaniu Implantów Zębów

Każde wszczepienie implantu poprzedzone jest starannie przeprowadzoną konsultacją, sprawdzeniu wszelkich koniecznych badań i wykonaniu tomografii komputerowej w naszym Gabinecie.

UMAWIAM KONSULTACJĘ W SPRAWIE IMPLANTÓW

Kto powiedział, że nie jesteś w stanie zdobyć nowego uśmiechu, który w ciągu kilku najbliższych dni, będzie wyglądała świetnie!

Niezależnie od wieku oraz bez znaczenia jak skomplikowany jest Twój przypadek?

Dziś pokażemy Ci, jak możesz osiągnąć ten efekt.

Leczenie implantologiczne – na czym polega?

Leczenie implantologiczne polega na zastąpieniu istniejących braków zębów poprzez wszczepienie implantów w kość pacjenta. 

Dzięki zastosowaniu biozgodnego materiału, jakim jest tytan, implanty zrastają się z kością i przejmują wszystkie funkcje naturalnego uzębienia.

Chociaż jest wiele możliwości protetycznej odbudowy zębów, implanty są dzisiaj rozwiązaniem najbardziej polecanym wśród lekarzy dentystów. 

Pozwalają na rekonstrukcję uśmiechu nawet w skomplikowanych przypadkach. 

Zapewniają pacjentowi komfortowe użytkowanie, nie wymagają opracowywania pozostałych zębów oraz pomagają pacjentom odzyskać pewność siebie.

A oto efekty naszych Klientów!

UMAWIAM KONSULTACJĘ W SPRAWIE IMPLANTÓW

Dlaczego Implanty w New Smile Stomatologia?

W naszej praktyce stomatologicznej pracujemy na sprawdzonych systemach implantologicznych posiadających atesty i certyfikaty jakości.

Każde wszczepienie implantu poprzedzone jest starannie zebranym wywiadem, przeprowadzeniem wszelkich koniecznych badań i wykonaniu tomografii komputerowej.

Następnie w oparciu o indywidualny stan jamy ustnej i potrzeby pacjenta ustalany jest plan leczenia, po którym lekarz przechodzi do wszczepienia implantu i wykonaniu korony protetycznej.

Leczenie polega na wieloetapowym postępowaniu. Na każdym etapie gwarantujemy uzyskanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, bezbolesne przeprowadzenie zabiegów, materiały i narzędzia najwyższej jakości a przede wszystkim fachową opiekę nad pacjentem i dążenie do celu, którym jest Twój nowy uśmiech.

Wszczepiamy kilka systemów implantologicznych indywidualnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

Wykorzystujemy technologie 3D do sporządzenia szablonów implantologicznych, dzięki którym zabieg wszczepienia implantów jest szybki, przewidywalny i zakończony pięknym uśmiechem pacjenta!

Na miejscu posiadamy również profesjonalną pracownie rentgenowską. Wykonujemy tomografię żuchwy i szczęki i zdjęcia pantomograficzne.

Setki zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług implantologicznych.

Też tak chcesz? W takim razie umów się na konsultację! 

UMAWIAM KONSULTACJĘ W SPRAWIE IMPLANTÓW

Zastanawiasz się czy zabieg Implantacji jest dla Ciebie odpowiedni? Chcesz dowiedzieć się czy rzeczywiście pomożemy Ci osiągnąć zamierzony cel związany z nowym uśmiechem??

Jeśli tak to musisz skonsultować tą sprawę ze specjalistą z odpowiednim doświadczeniem.

W ten sposób, nawet jeśli nie jesteś zdecydowany na leczenie implantalogiczne, możesz bez obaw skorzystać z konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla Ciebie właściwy.

 Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Kim jesteśmy?

New Smile Clinic to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem. Pragniemy zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Chcemy by na ich twarzach pojawił się piękny i zdrowy uśmiech. 

Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez liczne kursy, szkolenia i konferencje zarówno w Polsce jak i za granicą.

Indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta oraz przyjazna atmosfera w naszej klinice sprawią, że każdy poczuje się bezpiecznie i wyjątkowo.

Gabinet New SmileStomatologia & Medycyna Estetycznaul. Swarzędzka 37, 62-006 Gruszczyn.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Jeżeli myślisz o uzupełnieniu implantami brakujących zębów to umów się na wizytę konsultacyjną wypełniając formularz poniżej. 

Wykonamy dla Ciebie tomografię i zaplanujemy całe leczenie w naszym gabinecie. 

Jeżeli okaże się, że w Twoim przypadku nie będzie możliwości wszczepienia implantów ponieważ warunki w jamie ustnej na to nie pozwalają to nie przejmuj się tym.

Zajmujemy się również zabiegami regeneracji kości, podniesieniem zatoki szczękowej, zabiegami na dziąsłach i tkankach miękkich.

Pozwoli to ostatecznie na wszczepienie implantu i Twoje pełne zadowolenie.

Podaj z kim i na jakie dane mamy się skontaktować w celu umówienia konsultacji w sprawie Implantów Zębów.

Dodatkowo na Twój adres e-mail wyślemy dodatkowe informacje oraz cennik.

Akceptuję Politykę PrywatnościUMAWIAM KONSULTACJĘ W SPRAWIE IMPLANTÓW

Psst… Tu na dole! Jeśli już jesteś tak daleko to umów się na tą konsultację! 🙂

© New Smile Clinic. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki